Вітаємо Вас на офіційному загальному інформаційному веб-сервері Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж" ||| WWW.KTEK.EDU.UA

ПРАВИЛА САЙТУ:
введені з 24.03.2011р.

Дані правила діють на всій конференції сайту і поширюються на всіх користувачів. В окремих розділах сайту і форумах конференції можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими у будь-якому випадку.

Правила вводяться для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо Вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтеся від участі в даній конференції.

I. Загальні положення.

 1. Даний сайт є офіційним інтернет-порталом Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж", що в свою чергу підтверджує належність даного сайту до офіційних засобів масової інформації (ЗМІ).
 2. Даний сайт є відокремленою інформаційною одиницею коледжу.
 3. Сайтом коледжу керують: Головний адміністратор сайту, Координатор сайту, Адміністратори розділів.
 4. Створення будь-яких несанкціонованих копій даного сайту чи окремих його розділів без дозволу Головного Адміністратора сайту ЗАБОРОНЕНО.

ІІ. Реєстрація користувачів.

 1. Реєструючись на сайті, користувач погоджується виконувати дані Правила.
 2. Для реєстрації на сайті користувач повинен надати адресу діючої електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
 3. Вибір імені користувача (nickname) для сайту або пошти є вашим винятковим правом. Адміністрація сайту залишає за собою право вжити заходи щодо припинення використання nickname, якщо його використання порушує загальноприйняті моральні і етичні норми або є образливим для інших користувачів форуму. Заборонена реєстрація nickname, подібних до тих, які вже існують, до такої міри, що це може ввести в оману інших користувачів форуму.
 4. Заборонена неодноразова реєстрація одним користувачем, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є украй серйозним і веде до блокування всіх облікових записів порушника.
 5. Якщо ви не проявляєте активності на сайті та форумі протягом тривалого часу, ваш обліковий запис може бути видалено.

IІI. Порядок поведінки на форумі.

 1. Спілкування на сайті і форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
 2. Суворо заборонене використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів незалежно від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані. Зокрема при підміні букв символами.
 3. Категорично забороняється будь-яка реклама, зокрема реклама інтернет-проектів (за винятком випадків попереднього узгодження з адміністрацією сайту).
 4. Ваш підпис на форумі не може бути довшим за 2 рядки. До нього пред'являються ті ж вимоги, що і до повідомлень на сайті та форумі.

IV. Публікація повідомлень.

 1. Назва теми має бути інформативною, максимально чітко відображати зміст повідомлення.
 2. Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її у форумі відповідної тематики, а також постарайтеся переконатися в тому, що дане питання не обговорювалося раніше на сайті.
 3. Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлень в різних темах.
 4. Намагайтеся не робити граматичних помилок в повідомленнях – це створить негативне враження про вас.
 5. Забороняється осуджувати дії окремих представників Адміністрації коледжу, Викладачів, Працівників.

V. Стосунки між користувачами і адміністрацією.

 1. В своїх діях Адміністрація сайту керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління сайтом.
 2. Обговорення дій Адміністрації (Головного адміністратора сайту і Адміністраторів розділів) категорично забороняється в будь-яких форумах і темах, за винятком спеціалізованого форуму, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи сайту і всього форуму.

VI. Адміністрація сайту залишає за собою право:

 1. Не поділяти думок користувачів сайту і форуму.
 2. Обмежувати доступ до сайту в індивідуальному, або загальному порядку для користувачів, з наданням на те аргументованих причин.
 3. Відслідковувати дії користувачів на сайті для забезпечення цензури конференції. Також можливе залучення третіх сторін (технічних партнерів, інтернет провайдерів) для відслідковування та блокування користувачів, які в грубій формі порушують ці Правила.
 4. Видаляти повідомлення та коментарі відвідувачів сайту, якщо вони мають провокаційний, образливий, або рекламний характер.
 5. Змінювати правила з подальшим повідомленням про це користувачів сайту. Всі зміни і новації на сайті і форумі проводяться з урахуванням думок і інтересів Користувачів та Адміністрації.

***

VII. Фунцції складу Адміністрації сайту:

 1. Адміністрація коледжу має забезпечувати в повному обсязі офіційним інформаційним матеріалом Координатора сайту, Головного адміністратора сайту, Адміністраторів розділів для розміщення на сторінках сайту.
 2. Адміністрація коледжу не має перешкоджати у розміщенні інформації персонального характеру (списків, розкладів занять тощо), якщо це не суперечить Закону України "Про освіту", Наказами та Положеннями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства інфраструктури України.
 3. Будь-яке внесення змін в інформаційний контент на сторінках та форумі (текст та графічний матеріал) виконується Адміністраторами розділів, виключно при вказівках Адміністрації коледжу, Координатора сайту та Головного адміністратора сайту. Після внесення змін до контенту сайту Адміністратори розділів мають проінформувати Головного адміністратора сайту про виконану роботу (впродовж 1-ї доби). Якщо Головний адміністратор не був проінформований про внесені зміни, система технічного партнера залишає за собою можливість автоматично (в аварійному режимі) відновити попередній контент та видалити доданий.
 4. Головний адміністратор сайту та Координатор сайту виконують контроль та корегування недоліків розміщеної інформації.
 5. Усі технічні роботи та роботи по переробці візуального оформлення сайту (дизайну) виконує Головний адміністратор сайту, як юридично-відповідальна особа, з залученням технічних партнерів.• Перейти ВГОРУ сторінки •


НАПИСАТИ НАМ | ПРО САЙТ | КОНТАКТИ | ПОШТА САЙТУ
Ліцензія МОН України серії
АВ № 506023
Ваша INFO


Шановний Гість, ми раді Вас бачити на нашому сайті. Будь ласка зареєструйтесь або увійдйть під своїм логіном!

Логін:
Пароль:


Вхід у пошту
Яндекс-KTEK.EDU.UA
Логін:
Пароль:РЕЄСТРАЦІЯ

Наша адреса
03040, м. Київ-40,
вул. Васильківська, 20


тел.: +380(44) 257-23-38

e-mail: admin@ktek.edu.ua

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ e-mail: admin@ktek.org.ua


Розклад
I пара:
08:30-09:50
перерва 10 хв.

II пара:
10:00-11:20
перерва 30 хв.

III пара:
11:50-13:10
перерва 10 хв.

IV пара:
13:20-14:40
перерва 10 хв.

V пара:
14:50-16:10

Наше ФОТО
Друзі сайту

Сайт Президента України-Віктора Януковича
Урядовий сайт

Укрзалізниця
Категорії розділу
Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] width= Рейтинг@Mail.ru Освітній портал