Вітаємо Вас на офіційному загальному інформаційному веб-сервері Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж" ||| WWW.KTEK.EDU.UA

Культурне життя в
ДВНЗ "Київський транспортно-економічний коледж”

 

Основним завданням виховної роботи в ДВНЗ «КТЕК» вважається:

-   формування колективного національно-патріотичного соціокультурного середовища;

-   пошук талановитої студентської молоді та створення належних умов для її самореалізації через художню і технічну творчість, гурткову роботу, тощо;

-   індивідуальний підхід до виховання особистості студента;

-   виховання загальнолюдських моральних та художніх цінностей;

-   військово-патріотичне, фізичне та екологічне виховання, і, в кінцевому результаті, - виховання здорового способу життя;

-   формування ідеології національної і політичної толерантності, пропаганда єврокультурних та євроатлантичних устремлінь України, її приналежності до світової сім’ї народів, світового цивілізаційного простору;

-   виховання політичної зрілості і громадянської активності;

-   вдосконалення механізму студентського самоврядування;

-   розвиток здатності до самоосвіти і самовиховання, самовдосконалення і самоорганізації, професіоналізму і підприємництва з метою максимальної самореалізації особистості в сучасних умовах;

-   виховання дружби, взаємоповаги, взаємовиручки і поєднання якостей здорового індивідуалізму з принципами колективної та солідарної відповідальності;

-   повага до родини і краю, до держави та її символіки.

В рамках вирішення програмних завдань та реалізації науково-педагогічних проблем і напрямків виховної роботи в коледжі кожного тижня проводяться виховні години.

Великим успіхом серед студентського загалу користуються традиційно популярні виховні заходи, такі як: "Алло, ми шукаємо таланти!”, приурочені до Дня вчителя,  "День здоров’я” (викл. Соломіна Р.Г) "Автоперегони "Формули-1” на приз ДВНЗ «КТЕК-2008» (викл. Драпіковський В.І. та Макієвський О.І.); "Козацькі забави” (викл. Соломіна Р.Г. та Загарія П.М..), конкурс команд КВК, військово-спортивні заходи, які проводив викладач Лахов А.С. та ін.

Студенти ДВНЗ «КТЕК» беруть активну участь в традиційних концертах художніх і самодіяльних колективів та команд КВК, "Осінь Голосіїво”, в конкуросі "Красуня Голосіїво” та ін., де отримали почесні звання і нагороди лауреатів і дипломантів.

Адміністрація закладу, профспілковий комітет, студентська рада, яку очолює Рябцун Віталій, тримають під постійним контролем питання соціального захисту студентів. Органи студентського самоврядування надають  адміністрації закладу посильну допомогу в організації та здійсненні навчально-виховної діяльності коледжу.

З метою національно-патріотичного та естетичного виховання, популяризації української культури і мистецтва, розвитку творчого потенціалу студенти і викладачі ДВНЗ «КТЕК» залучаються до художньої самодіяльності. Протягом року в закладі працює хор (худ. керівники Кудрявцев С.В. та Кудрявцева С.М.), який відвідує близько 50 студентів, більше ніж минулого року, що говорить про цікавість молоді до української народної, патріотичної та сучасної хорової пісні. В закладі працює вокальний колектив "Лада”, яким керує С.Кудрявцев; танцювальний колектив "Мальви” (худ. керівник Костенко В.С.);  гурт "Чумацький шлях” (худ. кер. Кудрявцев С.В.), танцювальний колектив "Хард бойз” (худ. кер. Осадчий І.); естрадне тріо "Автобат”; колектив української пісні "Калина”; музично-інструментальний колектив (худ. кер. Залєвський В.В.), а також гурток сольного співу.

Роботу гуртків тримає під контролем Рада науково-технічної та художньої творчості, яку очолює директор ДВНЗ "Київський транспортно-економічний коледж”.

Крім зазначених заходів студенти і колектив ДВНЗ «КТЕК» беруть активну участь в соціальних акціях: у весняних екологічних заходах на території Голосіївського району, в акції по озелененню району і прилеглої території в квітні 2009 р., в різноманітних культурних заходах, як загальнодержавного характеру (День міста, День Європи тощо) так і районного масштабу.

Загалом, до художньої самодіяльності коледжу і художньої творчості, до різного роду конкурсів, змагань і виховних заходів загально технічного рівня і вище було залучено більше 300 студентів та працівників закладу.

У коледжі закладено хорошу базу та створено всі необхідні умови для нарощування показників у виховній роботі на всіх напрямках. Особливим пріоритетом в роботі має стати розширення прав та вдосконалення механізму діяльності студентського самоврядування, утримання завойованих позицій, ліквідація згаданих недоліків у роботі.
• Перейти ВГОРУ сторінки •


НАПИСАТИ НАМ | ПРО САЙТ | КОНТАКТИ | ПОШТА САЙТУ
Ліцензія МОН України серії
АВ № 506023
Ваша INFO


Шановний Гість, ми раді Вас бачити на нашому сайті. Будь ласка зареєструйтесь або увійдйть під своїм логіном!

Логін:
Пароль:


Вхід у пошту
Яндекс-KTEK.EDU.UA
Логін:
Пароль:РЕЄСТРАЦІЯ

Наша адреса
03040, м. Київ-40,
вул. Васильківська, 20


тел.: +380(44) 257-23-38

e-mail: admin@ktek.edu.ua

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ e-mail: admin@ktek.org.ua


Розклад
I пара:
08:30-09:50
перерва 10 хв.

II пара:
10:00-11:20
перерва 30 хв.

III пара:
11:50-13:10
перерва 10 хв.

IV пара:
13:20-14:40
перерва 10 хв.

V пара:
14:50-16:10

Наше ФОТО
Друзі сайту

Сайт Президента України-Віктора Януковича
Урядовий сайт

Укрзалізниця
Категорії розділу
Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] width= Рейтинг@Mail.ru Освітній портал