Вітаємо Вас на офіційному загальному інформаційному веб-сервері Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж" ||| WWW.KTEK.EDU.UA

Циклова комісія "Автомобілі"
Голова циклової комісії - Драпіковський Віктор Іванович
Склад циклової комісії:  

Драпіковський Віктор Іванович – 1951 р. народження. Голова циклової комісії „Автомобілі”. В 1974 р. закінчив Київський автодорожній інститут  спеціальність „Автомобільний транспорт”, кваліфікація „Інженер-механік”. У коледжі працює з 1981 р., педагогічний стаж – 28 р. 6 міс., категорія – вища. В 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. Викладає предмети „Технічна експлуатація автомобілів", "Технічне обслуговування легкових автомобілів", "Особливості будови і технічного обслуговування автомобілів іноземного виробництва", "Будова автомобілів іноземного виробництва”. 


Бориско Сергій Григорійович – 1984 р. народження. Закінчив у 2007 р. Ніжинський агротехнічний інститут Національного аграрного університету за спеціальністю „Механізація та електрифікація сільського господарства”, кваліфікація „Бакалавр з механізації сільського господарства”, а також Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету „Ніжинський агротехнічний інститут” за спеціальністю „Механізація сільського господарства”, кваліфікація „Інженер-механік”. У коледжі працює з 2007 р., категорія – спеціаліст, педагогічний стаж роботи 1 р. 6 міс.  Викладає предмети „Технічна експлуатація автомобілів” та „Автомобілі”.


Бондарчук Тамара Олександрівна – 1964 р. народження. У 1983 р. закінчила Житомирський автомобільно-шляховий технікум за спеціальністю „Будівництво та експлуатація автомобільних шляхів”, кваліфікація „Технік-будівельник”,  у  2002 р. Уманський  державний  педагогічний університет ім. П. Тичини за спеціальністю „Педагогіка і методика середньої освіти, українська мова та література”, кваліфікація „Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури”. У коледжі працює з 2006 р. категорія – вища, педагогічний стаж 21 р. Викладає предмет "Дорожньо-будівельні машини”.

  
Василенко Віра Олексіївна – 1954 р. народження. Закінчила 1977 р. Криворізький ордена Трудового Червоного прапора гірничорудний інститут за спеціальністю „Інженерна геодезія”, кваліфікація „Інженер-геодезист”. У коледжі працює з 2006 р., категорія – спеціаліст,  педагогічний стаж 4 р. 9 міс. Викладає предмет „Охорона праці”.  


Годун Володимир Петрович – 1974 р. народження. У 2003 р. закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю „Професійне навчання. Технологія та обладнання зварювального виробництва”, кваліфікація „Інженер-педагог”. У коледжі працює з 1997 р. майстром виробничого навчання. З 2004 працює викладачем, категорія - спеціаліст І категорії,  стаж педагогічної роботи 12 р., викладає предмети „Охорона праці”,  „Основи охорони праці”.
Данильчук Анатолій Миколайович – 1950 р. народження, У 1972 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю „Автомобільний транспорт”, кваліфікація „Інженер-механік”. У коледжі працює з 1997 р., стаж викладацької роботи 36 р. 6 міс., категорія – вища. У 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. Викладає предмети "Автомобілі", „Автомобільні двигуни” та "Теорія і конструкція автомобілів” .


Дондиш Аркадій Олександрович – 1937 р. народження. В 1961 р. закінчив Київський Політехнічний інститут за спеціальністю „Гірнича електромеханіка”, кваліфікація „Інженер-електромеханік”. З 1997 р. працює в коледжі на посаді майстра виробничого навчання. Безпосередньо педагогічний стаж 12 р., категорія - спеціаліст І категорії. Викладає предмет "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання". Проводить слюсарну і верстатну практики. У 2007 р. пройшов стажування у відділі №41 Інституту проблем матеріалознавства НАН України.


Залєвський Віктор Васильович – 1979 р. народження. У 2003 р. закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю „Технологія і обладнання механо-складального виробництва”, кваліфікація „Інженер-педагог”. Працює у коледжі з 1999 р. на посаді завідувача навчально-виробничою майстернею,  стаж безпосередньої педагогічної роботи 9 р. 7 міс., категорія – спеціаліст І категорії. У 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. Викладає предмет „Конструкційні матеріали та основи стандартизації”.


   
Кривохижа Ніна Прокопівна – 1937 р. народження. Закінчила у 1962 р. Київський державний університет ім.. Т.Г. Шевченка за спеціальністю „Ботаніка”,  кваліфікація  „Біологія та хімія”. Працює у коледжі з 1969 р. Педагогічний стаж 46 р. 6 міс., категорія – вища. Викладає предмет "Використання експлуатаційних матеріалів та економія паливо-мастильних ресурсів”. 


 

 


Лещенко Олександр Пилипович – 1956 р. народження. У 1982 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю „Автомобілі і автомобільне господарство”, кваліфікація „Інженер-механік”. Працює у коледжі з 2004 р., педагогічний стаж 13 р.,  категорія – вища. У 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. Викладає предмет "Технічна експлуатація автомобілів".


Макієвський Олексій Іванович –  1973 р. народження. У 1996 році закінчив Український транспортний університет за спеціальністю "Автомобілі і автомобільне господарство", кваліфікація „Інженер-механік”. Працює у коледжі з 1996 р., на посаді викладача з 1997 року,  педагогічний стаж 13 р.       2 міс., категорія – вища. З 2006 р. заступник директора з навчальної роботи. В 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації у інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. У 2007 р. пройшов підвищення кваліфікації з питань „Правові та практичні аспекти державних закупівель. Зміни законодавства в сфері державних закупівель” в Учбовому центрі економічної освіти. Викладає предмет "Основи технології ремонту автомобілів".


 


Муковоз Олена Анатоліївна – 1965 р. народження. Закінчила у 1990 р. Харківський політехнічний інститут за спеціальністю „Металорізальні верстати та інструменти”, кваліфікація „Інженер-механік”. Педагогічний стаж 9 р., працює у коледжі з 2007 р., категорія – спеціаліст ІІ категорії. У 2005 р. пройшла курси підвищення кваліфікації у Київському міському педагогічному університеті ім. Б.Д. Грінченка. Викладає предмети: „Матеріалознавство”, „Технологія конструкційних матеріалів”.
Настенко  Анатолій Валентинович –  1944 р. народження. У 1980 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю „Економіка і організація автомобільного транспорту”, кваліфікація „Інженер-економіст”. У коледжі працює з 2003 р., категорія - спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж 5 р. 4 міс. Завідуючий лабораторією, викладає предмет "Основи технології ремонту автомобілів".


 Петрів  Юрій Богданович –  1984 р. народження. У 2007 р. закінчив Національний аграрний університет за напрямом підготовки „Механізація та електрифікація сільського господарства”, кваліфікація „бакалавр з механізації сільського господарства”. У 2008 р. закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю „Педагогіка вищої школи”, кваліфікація „Викладач вищого навчального закладу”. У коледжі працює з 2008 р., категорія - спеціаліст, педагогічний стаж 6 міс. викладає предмет "Автомобілі".


Солоденко Володимир Нікіфорович – 1956 р. народження. Освіта вища, закінчив у 1985 р. Українську ордена Трудового Червоного Прапора сільськогосподарську академію за спеціальністю „Механізація сільського господарства”, кваліфікація „Інженер-механік”. У коледжі працює з 1997 р., педагогічний стаж 14 р. 6 міс., категорія – вища. З 2003 р. - заступник директора з виробничо-практичного навчання.  У 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю „Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”. Викладає предмет „Основи технології ремонту автомобілів”.

Сологубов Володимир Якович – 1927 р. народження. Освіта вища, закінчив у 1964 р. Північно-Осетинський сільськогосподарський інститут за спеціальністю „Механізація сільського господарства”, кваліфікація „Інженер-механік”. У коледжі працює з 1964 р. педагогічний стаж 47 р. 6 міс., категорія – вища. Викладає предмети: "Автомобілі" і "Електронне та електричне обладнання автомобілів".


 Шевякін Василь Григорович – 1943 р. народження. В 1970 р. закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю „Автомобільний транспорт”, кваліфікація „Інженер-механік”. Працює у коледжі з 1974 р., педагогічний стаж – 34 р. 6 міс., категорія – спеціаліст І категорії. У 2003 р. проходив стажування в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України на кафедрі економічної освіти. Викладає предмет "Технологія галузі".


 Юсупова Валентина Миколаївна – 1981 р. народження. У 2004 р. закінчила Національний педагогічний університет ім.. М.П. Драгоманова за спеціальністю „Біологія”, кваліфікація „Вчитель біології, хімії, видеології та екології” та у 2006 р. закінчила  це й же університет за спеціальністю „Педагогіка вищої школи”, кваліфікація „Викладач вищого навчального закладу. У коледжі працює з 2005 р. категорія – спеціаліст, педагогічний стаж 4 р. 11 міс. Викладає предмет "Використання експлуатаційних матеріалів та економія паливо-мастильних ресурсів”.

 
• Перейти ВГОРУ сторінки •


НАПИСАТИ НАМ | ПРО САЙТ | КОНТАКТИ | ПОШТА САЙТУ
Ліцензія МОН України серії
АВ № 506023
Ваша INFO


Шановний Гість, ми раді Вас бачити на нашому сайті. Будь ласка зареєструйтесь або увійдйть під своїм логіном!

Логін:
Пароль:


Вхід у пошту
Яндекс-KTEK.EDU.UA
Логін:
Пароль:РЕЄСТРАЦІЯ

Наша адреса
03040, м. Київ-40,
вул. Васильківська, 20


тел.: +380(44) 257-23-38

e-mail: admin@ktek.edu.ua

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ e-mail: admin@ktek.org.ua


Розклад
I пара:
08:30-09:50
перерва 10 хв.

II пара:
10:00-11:20
перерва 30 хв.

III пара:
11:50-13:10
перерва 10 хв.

IV пара:
13:20-14:40
перерва 10 хв.

V пара:
14:50-16:10

Друзі сайту

Сайт Президента України-Віктора Януковича
Урядовий сайт

Укрзалізниця
Категорії розділу
Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] width= Рейтинг@Mail.ru Освітній портал