Вітаємо Вас на офіційному загальному інформаційному веб-сервері Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж" ||| WWW.KTEK.EDU.UA
Циклова комісія природничо-математичних предметів

Голова циклової комісії природничо-математичних предметів - Кизима Інга Валеріївна - 1965 р. народження. У 1988 р. закінчила Запорізький індустріальний інститут, кваліфікація "Інженер електронної техніки”.У коледжі працює з 1998 р., стаж викладацької роботи 10 р. 6 міс. Категорія – вища. До роботи в коледжі працювала інженером-технологом на виробничому обєднанні "Завод Арсенал”.В 2005 р. пройшла курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю "Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”.

Викладає предмети „Електротехніка та електроніка", "Основи автоматики і телемеханіки та систем інформаційногозв’язку”. 

 Василенко Віра Олексіївна – 1954 р. народження. Закінчила в 1977 р. Криворізький ордена Трудового Червоного прапора гірничорудний інститут за спеціальністю „Інженерна геодезія”, кваліфікація „Інженер-геодезист”.У коледжі працює з 2006 р. Педагогічний стаж 5 р. 9 міс. Категорія – спеціаліст. До роботи в коледжі працювала завідувачем лабораторії кафедри геодезії Криворізького технічного університету, методистом заочного відділення Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій.

Викладає предмет „Основи геодезії”. 

 

Гранкіна Тетяна Лаврентіївна - 1947 р. народження. У 1970 р. закінчила Київський Державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Математика”.У коледжі працює з 1986 р., стаж викладацької роботи 22 р. 6 міс. Категорія – вища. До роботи в коледжі працювала інженером СКБ ММС Інституту кібернетики АН УРСР.В 2005 р. пройшла курси підвищення кваліфікації в Центральному інституті післядипломної освіти.

Викладає предмети „Геометрія”, "Алгебра та початки аналізу”,  „Вища математика”.


Залєвський Віктор Васильович – 1979 р. народження. У 1999 р. закінчив з відзнакою Київський індустріально-педагогічний коледж за спеціальністю "Професійне навчання”, кваліфікація "Майстер виробничого навчання з обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях”. У 2003 р. закінчив Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю "Професійне навчання. Технологія і обладнання механо-складального виробництва”, кваліфікація "Інженер-педагог”У коледжі працює з 1999 р. Стаж педагогічної роботи 9 р. 7 міс., спеціаліст І категорії.В 2005 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті економіки і бізнесу на транспорті НТУ за спеціальністю "Сучасна технологія та методика навчання в вищих навчальних закладах”.

Викладає предмет „Безпека життєдіяльності”. 

 Литвинюк Василь Тимофійович - 1948 р. народження. У 1971 р. закінчив Кам’янець-Подільський        державний педагогічний інститут ім. В.П. Задонського за спеціальністю "Математика”, кваліфікація "Вчитель математики”. З 1982 по 1987 р. навчався на заочному відділенні факультету механізації сільського господарства Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту за спеціальністю "Механізація сільського господарства”.У коледжі працює з 2004 р., стаж викладацької роботи 35 р. 6 міс. Категорія – вища. До роботи в коледжі працював викладачем фізики Лісовського СПТУ, Київському вищому училищі будівництва і автотранспорту.В  2007 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в Київському міському педагогічному університеті ім. Б.Д. Грінченка за спеціальністю „Професійно орієнтований цикл для вчителів фізики”.

Викладає предмет
"Фізика”.


 Мельник Світлана Іванівна – 1964 р. народження. У 1986 р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського за спеціальністю "Математика і фізика”, кваліфікація "Вчитель математики і фізики”.У коледжі працює 3 2008 р., стаж безпосередньої педагогічної роботи 17 років. Спеціаліст І категорії. До роботи в коледжі працювала викладачем математики в школі             м. Умані.В січні 2009 р. пройшла курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломної педагогічної освіти при Київському міському педагогічному університеті ім. Б.Д. Грінченка за спеціальністю "Професійно орієнтований курс для вчителів математики”.

Викладає предмети "Алгебра та початки аналізу” та "Вища математика”.


 
Ніколаєнко Алла Василівна - 1950 р. народження. У 1973 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю "Фізика і електротехніка”, кваліфікація "Вчитель фізики і електротехніки середньої школи”.У коледжі працює з 1998 р., стаж викладацької роботи 23 р. Спеціаліст вищої категорії. До роботи в коледжі працювала викладачем фізики в школах №№ 44, 36, 43, а також інженером-програмістом НДІ "Квант”.В  2007 р. пройшла курси підвищення кваліфікації в Київському міському педагогічному університеті ім. Б.Д. Грінченка за спеціальністю „Професійно орієнтований цикл для вчителів фізики”.

Викладає предмет
 "Фізика”.
 Овчар Борис Васильович - 1948 р. народження. У 1971 р. закінчив Ворошиловградський Державний педагогічний інститут за спеціальністю "Фізика і математика”, кваліфікація "Викладач фізики і математики”.У коледжі працює з 1975 р., стаж викладацької роботи 37 р. 6 міс. Категорія – вища, відмічений знаком "Відмінник Освіти України”.В 2006 р. пройшов курси підвищення кваліфікації в інституті післядипломного навчання НАУ.

Викладає предмети „Геометрія”, "Алгебра та початки аналізу”, „Вища математика”. 

 

Солоцька Марія Сергіївна – 1986 р. народження. У 2008 р. закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Біологія”, кваліфікація "Вчитель біології, хімії, екології та валеології”.У коледжі працює з 22.09.2008 р. Викладає предмети "Біологія”, "Основи екології”.

Категорія – спеціаліст.


 
Філіпов Юрій Арсентійович – 1965 р. народження. У 1989 р. закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю „Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти”, кваліфікація „Інженер-механік”. Працює в коледжі з 2006 р.,  стаж безпосередньої педагогічної роботи    11 р. 4 міс., спеціаліст ІІ категорії. До роботи в коледжі працював головним енергетиком ВАТ "Кіноекран”, викладачем праці в гімназії.

Викладає предмет „Безпека життєдіяльності”.  

• Перейти ВГОРУ сторінки •


НАПИСАТИ НАМ | ПРО САЙТ | КОНТАКТИ | ПОШТА САЙТУ
Ліцензія МОН України серії
АВ № 506023
Ваша INFO


Шановний Гість, ми раді Вас бачити на нашому сайті. Будь ласка зареєструйтесь або увійдйть під своїм логіном!

Логін:
Пароль:


Вхід у пошту
Яндекс-KTEK.EDU.UA
Логін:
Пароль:РЕЄСТРАЦІЯ

Наша адреса
03040, м. Київ-40,
вул. Васильківська, 20


тел.: +380(44) 257-23-38

e-mail: admin@ktek.edu.ua

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ e-mail: admin@ktek.org.ua


Розклад
I пара:
08:30-09:50
перерва 10 хв.

II пара:
10:00-11:20
перерва 30 хв.

III пара:
11:50-13:10
перерва 10 хв.

IV пара:
13:20-14:40
перерва 10 хв.

V пара:
14:50-16:10

Наше ФОТО
Друзі сайту

Сайт Президента України-Віктора Януковича
Урядовий сайт

Укрзалізниця
Категорії розділу
Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] width= Рейтинг@Mail.ru Освітній портал