Вітаємо Вас на офіційному загальному інформаційному веб-сервері Державного вищого навчального закладу "Київський транспортно-економічний коледж" ||| WWW.KTEK.EDU.UA
Циклова комісія "Автомобільні перевезення та організація дорожнього руху"


Голова циклової комісії, викладач Фреюк Тетяна Петрівна., закінчила з відзнакою навчання на інженерно-економічному факультеті Київського автодорожнього інституту за спеціальністю "Економіка і організація автомобільного транспорту” у 1972 році. Під час навчання в інституті отримала практичний досвід роботи щодо організації автомобільних перевезень в АТП м. Чернігова. У коледжі працює з 1973 р., стаж викладацької роботи 35 р. 6 міс. Категорія – вища. До роботи в коледжі працювала старшим економістом в Міністерстві автомобільного транспорту УРСР. Фреюк Тетяна Петрівна постійно працює над підвищенням професійно та педагогічної майстерності, вивчає відповідну літературу, матеріали періодичних видань, відвідує автотранспортні підприємства та організації, спеціалізовані виставки, заняття колег, створює наочні посібники та методичні розробки. Також періодично проходить стажування на вантажних та пасажирських автотранспортних підприємствах. Викладає предмети „Автомобільні перевезення", "Організація вантажних автоперевезень”, веде курсове та дипломне проектування. У 1994 році Фреюк Тетяні Петрівні присвоєне звання "Заслужений працівник народної освіти”, у 2004 році – "Почесний автотранспортник”.

Бондарчук Тамара Олександрівна. Закінчила Житомирський автомобільно-шляховий технікум за спеціальністю "Будівництво та експлуатація автомобільних шляхів”, кваліфікація "Технік-будівельник”. Також закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини за спеціальністю "Загальнотехнічні дисципліни і праця”. У коледжі працює з 2006 р., стаж викладацької роботи 21 р. 3 міс. Категорія – вища. До початку роботи в коледжі працювала в загальноосвітній школі № 10 м. Умань на посаді заступника директора з виховної роботи. Викладає предмети „Будівельні матеріали”, "Експлуатаційні властивості транспортних споруд”, „Транспортно-експлуатаційні властивості шляхів”.
Драпіковська Анастасія Василівна. Закінчила Республіканський заочний автотранспортний технікум за спеціальністю "Планування на автомобільному транспорті” і отримала кваліфікацію "Техник-плановик”. Також закінчила Національний транспортний університет за спеціальністю "Економіка підприємства” та здобула кваліфікацію "Магістр з економіки і підприємництва”. У коледжі працює з 1998 р. Педагогічний стаж 2 р. 6 міс. Категорія – спеціаліст. До початку викладацької діяльності працювала і продовжує працювати в коледжі на посаді методиста. Викладає предмет "Транспортно-експедиційна робота і митно-брокерська діяльність”.
Замана Оксана Олексіївна. Закінчила Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю "Організація перевезень і управління на транспорті”, кваліфікація "Інженер з експлуатації залізниць”. У коледжі працює з 1985 р., педагогічний стаж 7 р. 6 міс., спеціаліст ІІ категорії. До початку викладацької діяльності працювала і працює на посаді методиста. Викладає предмет "Автомобільні перевезення”.Малишева Світлана Григорівна. Закінчила Київський автодорожній інститут за спеціальністю "Економіка і організація автомобільного транспорту”, кваліфікація "Інженер-економіст”. У коледжі працює з 1998 р., педагогічний стаж 10 р. 6 міс., категорія - вища. До початку викладацької діяльності працювала в "ДержавтотрансНДІ проект” на посаді провідного інженера. Викладає предмети "Організація вантажних автомобільних перевезень”, "Міжнародні автомобільні перевезення”, "Основи митної справи”. Нагороджена Подякою Міністерства транспорту та зв’язку України та Подякою Київського міського голови.Пелешенко Ольга Микитівна. Закінчила Київський автодорожній інститут за спеціальністю "Експлуатація автомобільного транспорту”, кваліфікація "Інженер по експлуатації”. У коледжі працює з 1999 р., педагогічний стаж 9 р. 6 міс., категорія - вища. До початку викладацької діяльності працювала в системі Мінтрансу України на посаді начальника автостанції. Викладає предмети "Організація пасажирських автомобільних перевезень”, "Організація та планування роботи автостанцій”, "Транспортне право”. Нагороджена знаком "Почесний автотранспортник”, Почесною грамотою Міністерства транспорту та зв’язку України та Подякою Київського міського голови.
Христенко Віктор Іванович. Закінчив Київський автодорожній інститут за спеціальністю "Економіка і організація автомобільного транспорту”, кваліфікація "Інженер-економіст”. У коледжі працює з 1994 р., педагогічний стаж 13 р. 6 міс., спеціаліст І категорії. До початку роботи в коледжі працював в АТП 09121 на посаді заступника начальника АТП. Викладає предмет "Правила та безпека дорожнього руху”. Нагороджений почесною грамотою Головного управління Міністерства внутрішніх справ України та Подякою Київського міського голови.Христенко Олена Всеволодівна. Закінчила Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю "Організація і регулювання дорожнього руху”, кваліфікація "Інженер з організації дорожнього руху”. Навчається в аспірантурі. Викладає НТУ. У коледжі працює з 2004 р., педагогічний стаж 4 р. 6 міс., спеціаліст ІІ категорії. Викладає предмети «Організація дорожнього руху», «Транспортне планування міст», «Технічна експертиза транспортних споруд», «Технічні засоби організації дорожнього руху», "Правове регулювання дорожнього руху”, «Автоматичні засоби управління дорожнім рухом».


Черпіта Тетяна Костянтинівна. Закінчила Київський автодорожній інститут за спеціальністю "Експлуатація автомобільного транспорту”, кваліфікація "Інженер по експлуатації”. У коледжі працює з 1969 р., педагогічний стаж 25 р. 6 міс., категорія - вища. До початку викладацької діяльності працювала в коледжі секретарем, методистом. В теперішній час працює на посаді завідувача денного відділення "Організація перевезень і управління на автотранспорті”. Викладає предмети "Організація вантажних автомобільних перевезень”. Нагороджена почесною грамотою Міністерства транспорту України та Подякою Київського міського голови.


• Перейти ВГОРУ сторінки •


НАПИСАТИ НАМ | ПРО САЙТ | КОНТАКТИ | ПОШТА САЙТУ
Ліцензія МОН України серії
АВ № 506023
Ваша INFO


Шановний Гість, ми раді Вас бачити на нашому сайті. Будь ласка зареєструйтесь або увійдйть під своїм логіном!

Логін:
Пароль:


Вхід у пошту
Яндекс-KTEK.EDU.UA
Логін:
Пароль:РЕЄСТРАЦІЯ

Наша адреса
03040, м. Київ-40,
вул. Васильківська, 20


тел.: +380(44) 257-23-38

e-mail: admin@ktek.edu.ua

АДМІНІСТРАТОР САЙТУ e-mail: admin@ktek.org.ua


Розклад
I пара:
08:30-09:50
перерва 10 хв.

II пара:
10:00-11:20
перерва 30 хв.

III пара:
11:50-13:10
перерва 10 хв.

IV пара:
13:20-14:40
перерва 10 хв.

V пара:
14:50-16:10

Наше ФОТО
Друзі сайту

Сайт Президента України-Віктора Януковича
Урядовий сайт

Укрзалізниця
Категорії розділу
Яндекс.Метрика
[Vox.com.ua] width= Рейтинг@Mail.ru Освітній портал